header-ad

Kapadokya Balayı Paketlerinde Kaç Günlük Tercih Edilmelidir?

Kapadokyada gezilecek ve görülecek yerler birbirine mesafeli olduğu için 1 gecelik veya 2 gecelik tatil sizlere yetersiz olacaktır. En çok tercih edilen 3 gece ve 4 gecelik bir balayı tatilidir. 2 gece ve 3 gecelik Kapadokya balayı paketlerinde 2 gün Kapadokya gezisi olurken 4 ve 5 gecelik Kapadokya balayı paketlerinde 3 gün günübirlik Kapadokya gezisi araçlarımız ve rehberlerimiz ile sağlanmaktadır. Oda konusunda ise 2 tip seçenek vardır. Dilerseniz ortalama yaşı 1500 yıllık olan mağara odalarda konaklama, dilerseniz ortlama yaşı 150 yıllık Rum taş ustalarının titiz mimari eseri olan konakların kemer odalarıda kalabilirsiniz.
Balon turu, atv turu, atlı safari veya bisiklet tularını gezi sırasında gerçekleştirebilirsiniz.

Kapadokyada Eğlenceli Balayı Paketleri ve Kapadokya Balayı Otelleri

Balayı Paketleri Hizmetlerimiz:

Yeni evli çiftlerimiz için hazırlamış olduğumuz balayı paketleri ile sizlere uygun fiyatlarla misafirlerimize hizmet etmekteyiz. Olağan üstü teras mekanlarımız, hoşça vakit geçirebileceğiniz ortamlar, birden fazla restorandı ile şehir gürültüsünün yerini sessizliğe ve sakinliğe bırakmaktadır. Kapadokya Ihlara konakları Kapadokya Oteli’nde her anınızı unutulmaz kılacağınızın granitsini veriyoruz. Kapadokya Ihlara konakları Kapadokyada yapılabilecek bütün aktiviteler ve ihtiyacınızı karşılamaktadır. Balayı paketi olarak konaklayan misafirlerimizin odaları özenle balayı tarzında hazırlanıp ve süslenmektedir.

RESEPSİYON & MİSAFİR DANIŞMA HATTI

Satış pazarlama ve resepsiyon tarafımız sizlere 7 gün 24 saat destek hizmeti vermektedir. Ulaşımınızın her noktasında bizlerle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Hava alanı veya özel ulaşım noktalarından transfer için yardımcı olmaya hazırız.

2 Gecelik Balonlu Kapadokya Balayı

3 Gecelik Balonlu Kapadokya Balayı

4 Gecelik Balonlu Kapadokya Balayı

5 Gecelik Balonlu Kapadokya Balayı