Kapadokya Tatil 3 Paketi

Kapadokya Tatil 3 Paketi.

Konaklama : 3 Gece 4 gün
Oda Tipi : Mağara veya kemer Oda
Kişi Başı Fiyat : 625 TL
Kapadokya Turu: Dahil

KAPADOKYA 3 GECE 4 GÜN TATİL PAKETİ

  • 3 GECE 4 GÜN TARİHİ KONAKLARIN KEMER VE MAĞARA ODALARINDA KONAKLAMA
  • SABAH KAHVALTILARI VE AKŞAM YEMEKLERİ AÇIK BÜFE
  • ODALARDA ÜCRETSİZ ÇAY KAHVE VE KETTLE HİZMETİ
  • 2 GÜN GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU HEDİYE (GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURLARI LANORA TURİZM SEYAHAT ACENTASI TARAFINDAN DÜZENLENECEK OLUP FİYATA DAHİLDİR )
  • BALON TURU,ATV TURU,TERMAL HAVUZ ,ATLI SAFARİ ,BİSİKLET TURU ,BALIK TUTMA (BU MADDE DE YER ALAN AKTİVİTELER FİYATA DAHİL OLMAYIP EXTRADIR)

HERŞEY DAHİL KİŞİ BAŞI 625  TL.

ÇOCUK FARKLARI :  0-4 YAŞ                                                ÜCRETSİZ

5-9 YAŞ                                                         Paket Fiyatına Ek 15 %

10-14 YAŞ                                                    Paket Fiyatına Ek 20 %

15 YAŞ ÜZERİ VE EXTRA YETİŞKİNLER    Paket Fiyatına Ek 30 %

NOT: KAPADOKYA TATİL PAKETİMİZ BİR  OTEL KONAKLAMA PAKETİ OLUP OTELİMİZE  ULAŞIM SİZLERE AİTTİR. ULAŞIM HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ.

GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURLARI LANORA TURİZM SEYAHAT ACENTASI TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRECEK OLUP 1.GÜN GREEN TUR (IHLARA VADİSİ-SELİME KATEDRALİ-GAZİEMİR YER ALTI ŞEHRİ) 2.GÜN RED TUR (ÜRGÜP-GÖREME-AVANOS-UÇHİSAR-PAŞABAĞLARI-PERİBACALARI-YER ALTI ŞEHİRLERİ-ASMALI KONAK-ÇAVUŞİN- ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYELERİ)  GERÇEKLEŞTİRELECEKTİR.

Konaklama Yeri: Kapadokya Ihlara Konakları!

Kadokya Ihlara Konakları kendi bünyesinde 7 konak otel şeklindedir. Aşağıdan konaklarımızın oda resimlerine göz atabilirsiniz.


1.Kapadokya Ihlara Konakları

2.Karamanlı Konağı

3.Cappadocia Antik Gelveri Cave Konağı

4.Cappadocia Mayaoglu Konağı

5.Kapadokya Akıncı Konağı

6.Kapadokya Hitit Konağı

7.Kapadokya Gelveri Konağı

Esra Reşat 2014-05-05

Çalısanlarıyla ve bulunduğu yer itibariyla cok hosumuza gitti .. Arkadaşlarla güzel bu hafta sonu geçirdik..Ihlara vadisine ve yer altı sehrıne yakın olmasıda cok güzel bir durum kısa sure zarfında epey gezebildik..tüm kapadokya ıhlara otelinde çalışan arkadaşlara teşekkürler..(mağara oda da kalmanızı tavsiye ederim ;) )..

Hasan Sevi 2014-03-08

Güzelyurt ıhlara konakları tüm kadro olarak tek kelimeleyle mükemmeldi. Herşey çok güzel ortam harika kendi evimizde gibi rahattık. Yemekleri lezzetli ve taze günlük süperdii ...2 gün ıhlara vadisi ve kapadokya ürgüp turlarımız unutulmaz bir geziydi kısaca balayı olarak gidilecek yer tavsiye ederiz herkese ıhlara konağına bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz....

Hakan Urgan 2014-03-06

Hoş ve mistik bir mekan.. Çok fazla lüksü beklemeyen ve doğayla içi içe bir tatil geçirmek isteyenler için mükemmel..yalnız yemeklerin çok iyi olmadığını söylemeliyim, yemek konusunda fazla beklentiniz olmasın :) KAPADOKYA şarapları çok iyi..

Nazife 2014-03-01

büyüleyici özelliği yaşamanızı gerçekten tavsiye ediyorum.biz balayı için gitmiştik ve de gayet memnun kaldık bizim için hazırlanan oda tek kelime ile mükemmeldi bu şekilde beklemiyorduk umduğumuzdan daha da iyisi çıktı sessiz sakin tamamiyle otantik bir ortam odalar çarpıcı rahat ve de temiz.hizmet ise son derece güzel biz memnun kaldık gürültüden uzaklaşıp da sessizliğin keyfine varmak isteyenlere öneriyoruz...

Alperen Bulut 2014-03-03

Çalısanlarıyla ve bulundugu konum itibariyla cok hosuma gitti .. Arkadaslarla guzel bu hafta sonu gecirdik..Ihlara vadisine ve yer altı sehrıne yakın olmasıda cok guzel bir durum kısa sure zarfında epey gezebildik..tüm kapadokya ıhlara otelinde çalısan arkadaslara tesekkürler..(mağara oda da kalmanızı tavsiye ederim ;) )..

Yorum Sayfaları (1)