Büyülü Bir Balayı Tatili İçin Periler Diyarına Yolculuk.

Kapadokya hiç şüphesiz romantizmin başkentidir. Böyle olunca da hayatınızın en romantik anlarını Kapadokya nın gizemli ve romantik atmosferi içerisinde geçirmeniz balayı tatilinize  farkli bir anlam katacaktır.

Kapadokya balayı otelleri çoğunlukla Kapadokya nın tarihi taş kemer ve mağara otelleridir. Kapadokya da balayı tercih eden balayı çiftleri çoğunlukla kemer ve mağara balayı odalarını tercih etmektedirler. Kapadokya nın tarihi konak otellerinde ki romantik cafe bar ve şarap evleri nin romantik ve büyüleyici dokusu da balayı çiftleri için özel anları özel anılara çevirme fırsatı sunacaktır. Kapadokya  yı balayı için tercih eden balayı çiftleri kapadokya nın tarihi dokusuna sahip tarihi konak oteller de konaklama şansı yakalamanın yanısıra aynı zamanda kapadokya turları ile Kapadokya nın güzelliğini de keşfetme fırsatı yakalayabilecektir.

Kapadokya tatili için oldukça ekonomik ve bir o kadar da keyifli balayı tatil paketleri sunan Lanora turizm seyahat acentası klasik bir balayı tatili yerine pekçok aktiviteyi de içinde barındıran çok keyifli tatil paketleri hazırlayarak her yıl yüzlerce balayı çiftini bu periler diyarına yolculuğa çıkartmaktadır.