Derneklere Özel Kapadokya Turları.

Lanora Turizm Travel  Agency    Kapadokya Turları,Kapadokya Tatil Paketleri , Kapadokya Toplantı ve Firma Organizasyonları  konularında faaliyet göstermektedir.

Kapadokya Ihlara Konakları & Caves ;  Kapadokya nın en güzel tarihi dokusuna sahip Güzelyurt da, Ihlara Vadisi ve yeraltı şehirlerine yakın bir konumda tarihi konaklardan müteşekkil kemer ve mağara odalara sahip tarihi bir konak oteldir. Yaklaşık 200 yaşında ki tarihi konakların kemer ve mağara odaları, muhteşem Manastır vadisi ve Hasandağı manzarası , Kemer mimari restorantı , cave Cafe -bar -şarap evi , cave eğlence mekanı ile Kapadokya ziyaretçilerinin büyük beğenisini kazanmaktadır.

Kurumunuz  ve Derneğiniz çalışanlarına ve üyelerine  özel organize edebileceğimiz  KAPADOKYA  TURLARI için sayı ve tarih bilgilerinizi bize iletmeniz durumunda sizlere özel program ve fiyat teklifimizi gecikmeksizin iletebileceğimizi bilmenizi isteriz. Bulunduğunuz şehirden Kapadokya ya ulaşımı ve Kemer-Mağara Otellerde konaklamayı da içeren  Kapadokya turu taleplerinizi en uygun fiyatlarla gerçekleştirme garantisi sunuyoruz.

Kapadokya Tatil Paketlerimiz  ise Kapadokya ya ulaşımı  sizlere bırakmakta  fakat Kapadokya da kemer ve mağara odalarda konaklama ve Kapadokya Turları içermektedir. Değişik şehirlerden gelerek Kapadokya da buluşacak gruplar için oldukça uygun olan Kapadokya Tatil Paketlerimizi bireysel olarak da değerlendirebilirsiniz.

Toplantı , Eğitim , Firma Etkinliği vb organizasyonlarınızı veya buluşmalarınızı Kapadokya da gerçekleştirmek istemeniz durumunda Nasıl bir organizasyon istediğinizi bizlere yazarsanız ,  size özel bir program hazırlayabiliriz. Bu tür aktivitelerin çalışanlarınızın motivasyonunu artıracağını ve aynı zamanda tatil havasında gerçekleştirilebileceği en uygun yerin KAPADOKYA olduğunu da hatırlatmak isteriz.

 

ÜYELERİNİZ-ÇALIŞANLARINIZ  İÇİN KAPADOKYA

-GRUP HALİNDE KAPADOKYA TURU SUNABİLİRSİNİZ

- BİREYSEL OLARAK KAPADOKYA TURU  SUNABİLİRSİNİZ

-KAPADOKYA TATİL PAKETLERİMİZ   BİREYSEL VEYA TOPLU FAYDALABİLİRSİNİZ

-KAPADOKYA DA TOPLANTI – EĞİTİM ORGANİZASYONLARI PLANLAYABİLİRSİNİZ

 

KAPADOKYA  TATİLİ İÇİN ALTERNATİFLERİMİZ

-          ÇALIŞANLARINIZ İÇİN BİREYSEL VEYA GRUP HALİNDE  KAPADOKYA TURU

-          ÇALIŞANLARINIZA  ÜYELERİNİZE  KAPADOKYA TATİL PAKETİ

-          TOPLANTI – EĞİTİM – AKTİVİTE PROGRAMLARI

KAPADOKYA ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN  SUNABİLECEĞİMİZ AKTİVİTELER

-         BALON TURLARI

-         ATV SAFARİ

-         EŞEKLİ VE ATLI SAFARİ

-         GRUP OYUNLARI

-         YÜRÜYÜŞ PROGRAMLARI

-         BİSİKLET TURU

-         CANLI MÜZİK EĞLENCE PROGRAMLARI

http://www.lanoraturizm.com

http://www.kapadokyaihlarakonaklari.com

http://www.cappadociagelvericavehotel.com