KAPADOKYA STONELAKE HOTEL TATİL PAKETLERİ

KAPADOKYA STONELAKE HOTEL TATİL PAKETLERİ.

Kapadokya Stonelake Hotelin sunmuş olduğu manzaralı odalarında konaklama fırsatı. 2 gece, 3 gece, 4 gece ve 5 gecelik tatil paketleri.

 

Kapadokya Tatil Paketleri Yalnızca Kapadokya Stonelake  Hotel Konaklamalarında Geçerlidir.

Kapadokya  Tatil 2

2 Gece 3 Gün Konaklamalı

Otelimizin standart manzaralı olarak hazırlanmış odalarında konaklama. 2 Gün Kapadokya gezileri.  Sabah ve akşam yemekleri açık büfe servisi ile.

FİYAT: 750TL (2 KİŞİ) 

Kapadokya  Tatil 3

3 Gece 4 Gün Konaklamalı

Otelimizin standart manzaralı  olarak hazırlanmış odalarında konaklama. 2 Gün Kapadokya gezileri. Sabah ve akşam yemekleri açık büfe servisi ile.

FİYAT 1000 TL (2 KİŞİ) 

Kapadokya  Tatil 4

4 Gece 5 Gün Konaklamalı

Otelimizin standart manzaralı olarak hazırlanmış odalarında konaklama. 3 Gün Kapadokya gezileri.  Sabah ve akşam yemekleri açık büfe servisi ile.

FİYAT 1250 TL (2 KİŞİ) 

Kapadokya  Tatil 5

5 Gece 6 Gün Konaklamalı

Otelimizin standart manzaralı olarak hazırlanmış odalarında konaklama. 3 Gün Kapadokya gezileri. Sabah ve akşam yemekleri açık büfe servisi ile.

FİYAT 1500 TL (2 KİŞİ) 

Bu fiyatlar sadece Kapadokya Stonelake Hotel de geçerlidir. Kapadokya Stonelake Hotel muhteşem manzarası ile keyifli bir tatil için kapılarını sizler için açıyor.

NOT: PAKETİMİZ BİR TATİL OTEL PAKETİ OLUP OTELİMİZE ULAŞIM SİZLERE AİTTİR. ULAŞIM HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ.

GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURLARI LANORA TURİZM SEYAHAT ACENTASI TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRECEK OLUP 

1.GÜN GREEN TUR (IHLARA VADİSİ-SELİME KATEDRALİ-GAZİEMİR YER ALTI ŞEHRİ) 

2.GÜN RED TUR (ÜRGÜP-GÖREME-AVANOS-UÇHİSAR-PAŞABAĞLARI-PERİBACALARI-YER ALTI ŞEHİRLERİ-ASMALI KONAK-ÇAVUŞİN- ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYELERİ) 

3.GÜN YELLOW TUR (GÜZELYURT MANASTIRLAR VADİSİ-SİVİŞLİ KİLİSE –ST GREGORİUS –GÜZELYURT YER ALTI ŞEHİRLERİ-HENGAMECİ SOKAK-SORFULAR VADİSİ - NARLI GÖL - TERMAL HAVUZ (EKSTRA ÜCRETLİDİR) ) GERÇEKLEŞTİRELECEKTİR. (3 gün günübirlik Kapadokya Turlarında Dahildir.Müze giriş biletleri veya kartları, öğle yemekleri  ve içecekler dahil değildir.)

Kapadokya Butik  Paketleri Yalnızca Kapadokya Stonelake Hotel Konaklamalarında Geçerlidir. [ Otel Sitesi ]

Konaklama Yeri: Kapadokya Ihlara Konakları!

Kadokya Ihlara Konakları kendi bünyesinde 7 konak otel şeklindedir. Aşağıdan konaklarımızın oda resimlerine göz atabilirsiniz.


1.Kapadokya Ihlara Konakları

2.Karamanlı Konağı

3.Cappadocia Antik Gelveri Cave Konağı

4.Cappadocia Mayaoglu Konağı

5.Kapadokya Akıncı Konağı

6.Kapadokya Hitit Konağı

7.Kapadokya Gelveri Konağı

Yorum Sayfaları