Kapadokya Tatil 2 Paketi

Kapadokya Tatil 2 Paketi.

Konaklama : 2 Gece 3 gün
Oda Tipi : Mağara veya kemer Oda
Kişi Başı Fiyat : 600 TL
Kapadokya Turu: Dahil

KAPADOKYA 2 GECE 3 GÜN TATİL PAKETİ

  • 2 GECE 3 GÜN TARİHİ KONAKLARIN KEMER VE MAĞARA ODALARINDA KONAKLAMA
  • SABAH KAHVALTILARI VE AKŞAM YEMEKLERİ AÇIK BÜFE
  • ODALARDA ÜCRETSİZ ÇAY KAHVE VE KETTLE HİZMETİ
  • 2 GÜN GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU HEDİYE (GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURLARI LANORA TURİZM SEYAHAT ACENTASI TARAFINDAN DÜZENLENECEK OLUP FİYATA DAHİLDİR )
  • BALON TURU,ATV TURU,TERMAL HAVUZ ,ATLI SAFARİ ,BİSİKLET TURU ,BALIK TUTMA (BU MADDE DE YER ALAN AKTİVİTELER FİYATA DAHİL OLMAYIP EXTRADIR)

HERŞEY DAHİL KİŞİ BAŞI FİYATI  600  TL.

ÇOCUK FARKLARI :  0-4 YAŞ                                                ÜCRETSİZ

5-9 YAŞ                                                         Paket Fiyatına Ek 15 %

10-14 YAŞ                                                    Paket Fiyatına Ek 20 %

15 YAŞ ÜZERİ VE EXTRA YETİŞKİNLER    Paket Fiyatına Ek 30 %

NOT: KAPADOKYA TATİL PAKETİMİZ BİR  OTEL KONAKLAMA PAKETİ OLUP OTELİMİZE ULAŞIM SİZLERE AİTTİR. ULAŞIM HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ.

GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURLARI LANORA TURİZM SEYAHAT ACENTASI TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRECEK OLUP 1.GÜN GREEN TUR (IHLARA VADİSİ-SELİME KATEDRALİ-GAZİEMİR YER ALTI ŞEHRİ) 2.GÜN RED TUR (ÜRGÜP-GÖREME-AVANOS-UÇHİSAR-PAŞABAĞLARI-PERİBACALARI-YER ALTI ŞEHİRLERİ-ASMALI KONAK-ÇAVUŞİN- ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYELERİ)  GERÇEKLEŞTİRELECEKTİR. Müze giriş biletleri veya kartları, öğle yemekleri  ve içecekler dahil değildir.

Konaklama Yeri: Kapadokya Ihlara Konakları!

Kadokya Ihlara Konakları kendi bünyesinde 7 konak otel şeklindedir. Aşağıdan konaklarımızın oda resimlerine göz atabilirsiniz.


1.Kapadokya Ihlara Konakları

2.Karamanlı Konağı

3.Cappadocia Antik Gelveri Cave Konağı

4.Cappadocia Mayaoglu Konağı

5.Kapadokya Akıncı Konağı

6.Kapadokya Hitit Konağı

7.Kapadokya Gelveri Konağı

derya uslu 2014-04-06

Personelin her alanda yardım severliği, mekan , restorandaki harika yemekler her şey mükemmeldi.Çok güzel ağırladılar her şey için çok teşekkür ederim.Harika bir konaklama ve kapadokya turu oldu.

Nazan Çift 2014-04-05

çok farklı çevresi ve ambiyansıyla sanki zaman içinde bir mekanda durdurulmuş gibi hissedeceksiniz gayet dinlendirici ve etkileyici bir otel. kapadokyayı tam anlamıyla yaşamak ve öğrenmek istiyorsanız doğru tercih.

Selma bilgin 2014-04-04

Alışıla gelmiş otel kalıplarının tamamen dışında bir tatil konsepti .kendinizi müşteriden ziyade misafir gibi hissediyorsunuz sizin rahat etmeniz için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş terastaki doğa manzarasının kahve eşliğindeki tadına doyulmazdı...kısa zamanda çok yer gezebildik

Yorum Sayfaları (1)